Vánoce v Zahradě společně s Lidl, v.o.s. Buštěhrad

31. 12. 2021
Vánoce v Zahradě se letos opravdu vydařily. Klienti si užili dárků, pohádek, dobrého jídla a pohodyNavíc svátky svátky  trávili daleko příjemněji, protože se nám podařilo zrekonstruovat vnitřní prostory a vybavit je novým, vkusným nábytkem. Už v čase adventním  bylo doslova cítit, že se blíží Vánoce. Klienti společně s pracovnicemi pekli vánoční cukroví, připravili si  vaječný koňak i další lahůdky. Vše vlastnoručně zhotovené chutná lépe, jak všichni dobře víme a nyní už to vědí i naši klienti.
Radost v Zahradě se znásobila na druhou. Zaměstnanci společnosti Lidl, v.o.s. Česká republika Buštěhrad se rozhodli splnit přání našich klientů ještě před Štedrým dnem a osobně jim předali dárky. Velmi si vážíme toho, že se nejednalo o formální hromadné obdarování, ale skutečně každý pracovník připravil a krásně zabalil svůj dárek pro konkrétního klienta. Navíc vedení Lidl ocenilo práci našich zaměstnanců, pro které připravili dárkové balíčky.
Všem pracovníků, spoečnosti Lidl děkujeme, vzájemné setkání pro nás a naše klienty hodně znamená a těšíme se na další spolupráci.emné návštěvě poznali a propojili se tak dva zdánlivě odlišné světy.